O firmie

AMCOR

Zakład Usług Techniczno Handlowych “AMCOR” od 1992 roku specjalizuje się w realizacji usług i dostaw dla szerokiej gamy odbiorców z różnych branż min.

Wydobycia, przetwórstwa i stosowania minerałów

Budownictwa przemysłowego i drogowego

 

Produkcji materiałów budowlanych

Napraw infrastruktury

AMCOR

Zakres działalności firmy obejmuje:

Serwis

Profesjonalny, autoryzowany serwis specjalistyczny, naprawa i dostawa części zamiennych do silników wysokoprężnych DEUTZ

Produkcja

Produkcja (konfekcjonowanie) wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych na bazie komponentów renomowanej firmy MANULI RUBBER INDUSTRIES

Bosch

Sprzedaż części i akcesoriów firmy BOSCH jako Autoryzowany Partner Handlowy

DOOFOR

Sprzedaż i naprawa oraz serwis wiertarek hydraulicznych firmy DOOFOR

TEKNIKUM

Sprzedaż węży i przewodów przemysłowych produkcji firmy TEKNIKUM do przesyłu chemikaliów, paliw i olejów, powietrza, pary, gazów, materiałów sypkich, zawiesin oraz produktów spożywczych

Jakość której możesz zaufać

Nasza firma jest dynamicznym i prężnym zespołem ludzi, których dewizą jest jakość oraz dbałość o klienta i środowisko. Potwierdza to staranny dobór naszych partnerów którzy stosują najnowocześniejsze technologie zapobiegające degradacji ekosystemu i posiadają certyfikaty serii ISO 9001, ISO 14001.

liczba mechaników i serwisantów

ilość silników Deutz naprawionych w naszym warsztacie przez ostatnią dekadę.

liczba kilometrów pokonanych przez samochody serwisowe w ostatniej dekadzie

Nasze dążenia w celu stworzenia wzorowego zespołu kompetentnych osób oraz zapewnienia im pełnej możliwości rozwoju i samorealizacji na gruncie zarówno zawodowym jak i osobistym zostały uhonorowane nadaniem naszej firmie godła Inwestor w kapitał ludzki w roku 2001 przez Instytut Zarządzania w Warszawie i Pracownię Badań Społecznych w Sopocie.

Nasza szczególna troska o standardy jakościowe oferowanych usług i produktów została potwierdzona uzyskaniem przez ZUT-H “AMCOR” standardów i certyfikatów jakości kolejno: ISO 9001:2001 oraz aktualnie PN-EN ISO 9001:2015.

REFERENCJE

WŚRÓD KLIENTÓW NASZEJ FIRMY ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.

KGHM "POLSKA MIEDŹ" S. A. O/ZG "LUBIN"

KGHM "POLSKA MIEDŹ" S.A. O/ZG "POLKOWICE-SIEROSZOWICE"

KGHM "POLSKA MIEDŹ" S. A. O/ZG "RUDNA"

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY KOPALŃ "PeBeKa" S.A.

KGHM ZANAM S.A.

MINE MASTER SP. Z O.O.

BOART LONGYEAR POLAND Sp. z o.o.

PKP ENERGETYKA S.A.

BERGERBAU POLSKA Sp. z o.o.

MERCUS LOGISTYKA SP. Z O.O.

BTH FAST

Certyfikaty i wyróżnienia

Nasza szczególna troska o standardy jakościowe oferowanych usług i produktów została potwierdzona uzyskaniem przez ZUT-H „AMCOR” standardów i certyfikatu jakości ISO 9001:2001 w 2001r. Certyfikat jest sukcesywnie aktualizowany. Aktualnie posiadamy certyfikat jakości ISO PN-EN 9001:2015.

Nasze dążenia w celu stworzenia wzorowego zespołu kompetentnych osób oraz zapewnienia im pełnej możliwości rozwoju i samorealizacji na gruncie zarówno zawodowym jak i osobistym zostały uhonorowane nadaniem naszej firmie godła Inwestor w kapitał ludzki w roku 2001 przez Instytut Zarządzania w Warszawie i Pracownię Badań Społecznych w Sopocie.

12

Rosnące wymagania Klientów oraz rozwój technologiczny mobilizują nas do nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W tym celu nasi serwisanci i mechanicy odbywają regularne szkolenia w Centrum Szkoleniowym DEUTZ AG w Kolonii, Niemcy.