O FIRMIE  CERTYFIKATY

certyfikat1.jpg

certyfikat2a.jpg

Nasza szczególna troska o standardy jakoœciowe oferowanych usług i produktów została potwierdzona uzyskaniem przez ZUT-H AMCOR standardów i certyfikatu jakoœci ISO 9001:2001 w 2001r. Certyfikat jest sukcesywnie aktualizowany. Aktualnie posiadamy certyfikat jakoœci ISO PN-EN 9001:2009.

Nasze dšżenia w celu stworzenia wzorowego zespołu kompetentnych osób oraz zapewnienia im pełnej możliwoœci rozwoju i samorealizacji na gruncie zarówno zawodowym jak i osobistym zostały uhonorowane nadaniem naszej firmie godła Inwestor w kapitał ludzki w roku 2001 przez Instytut Zarzšdzania w Warszawie i Pracownię Badań Społecznych w Sopocie.

Rosnšce wymagania Klientów oraz rozwój technologiczny wymuszajš na naszej firmie prowadzenie cišgłego procesu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W tym celu nasi serwisanci i mechanicy odbywajš regularne szkolenia w Centrum Szkoleniowym DEUTZ AG w Kolonii, Niemcy.

;
Zakład Usług Techniczno Handlowych Amcor - serwis i częœci do silników Deutz
Jesteœmy autoryzowanym przedstawicielem serwisowym firmy DEUTZ AG. Wykonujemy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy bieżšce i główne silników. Posiadamy największy w Polsce magazyn oryginalnych częœci zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do silników DEUTZ. Doradzamy w zakresie technicznej obsługi i eksploatacji silników.

(C) System-3 Sp. z o.o.

 
Niemiecki Angielski